Örgü Küpe Modelleri

0
1622

Örgü Küpe Modelleri

Kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan birisi de tüm kıyafetlerin tamamlayıcısı olan küpelerdir.

 Özellikle son zamanlarda küpe tercihlerinde örgü küpe modelleri popülerliğini arttırmaya başlayarak birçok kadının hayatını kurtaran şık aksesuarlar arasındaki yerini almıştır. Özgün olduğu kadar kişiye özel olan bu modeller kadınlar tarafından hızla tercih edilmeye başlanmıştır.

 Örgü Küpe Modelleri

 1. İğne Oyası Küpe Modelleri

 Dantel detaylarına sahip kıyafetlerle kullanılan iğne oyası küpe modelleri kıyafetlerinizi şıklaştıran detaylar arasındaki yerini almaktadır.

 2. Hem Bocuk Hem İğne Oyası Birarada

 Adın da anlaşılacağı üzere iğne oyası ve renkli boncukların bir arada kullanıldığı küpe modelleri yaz ve bahar ayları için kıyafetlerinizde farklı bir tarz yakalamanızda yardımcı olacaktır.

 3. Örgü Halka Küpeler

 Halka küpeler her kadın için olmazsa olma küpe modelleri arasında yer almaktadır. Hem klasik hem de tarz olmayı seven kadınlar için örgü halka küpe modelleri aksesuar olarak ilk tercihlerin arasındaki yerini alacaktır.

 4. Meyve Şekillerindeki Örgü Küpe Modelleri

 Çocuk ruhunu her daim yanında taşıyan kadınlar için en iyi seçeneklerden birisi de meyve şekillerindeki örgü küpe modelleridir. Tarzınızı ve ruhunuzu yansıtmanızı yardımcı olarak meyve örgü küpeler kıyafetlerinize de ayrı bir hava katılmasına yardımcı olacaktır. Meyve şekli küpe modellerinde en çok tercih edilen meyveler arasında kiraz, üzüm ve ayva yer almaktadır.

 5. Kalp Şeklindeki Örgü Küpe Modelleri

 Kalp şekli küpe de olduğu kadar birçok parça üzerinde kullanılan kalp şekli örgü küpe takmayı seven kadınlar için her kıyafete uyum gösterdiği için de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

 6. Yıldız Şeklindeki Örgü Küpe Modelleri

 Modada en çok kullanılan ikonlardan birisi de yıldız ikonlarıdır. Kendini star olarak hisseden her kadının muhakkak yıldız şeklinde bir aksesuarı olmalıdır. Tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi ise yıldız şeklindeki örgü küpe modelleri olacaktır.

Leave a reply