Tokalarıyla Dikkat Çeken Kemerler

0
827

Tokalarıyla Dikkat Çeken Kemerler

Yeni sezon itibariyle kemerlerin aksesuar olarak kullanımı moda trendler arasına girdi. Renkli ve tokalı kemerler her yaşa uygun modellerle kombinleri süslüyor. Kombin tamamlayıcı arasına giren kemerlerin toka detayı şıklığın bir parçası olarak göz dolduruyor.

 Kadının tarz aynası olan aksesuarlarda stil tınıları ışıltısını yeni nesil takı modelleri ile yansıtmaya devam ediyor. Tamamlayıcı aksesuarlardan olan kemer modasında bu yıl çarpıcılık ve toka detaylarında görsellik gözlerden kaçmıyor. Günlük hayatınızda veya özel davetlerde kullanabileceğiniz dikkat çeken tokalı kemer stilleri tarzınızı yansıtacak önemli tarz ve kombin detayıdır.

 Elbiseler İle Bütünleşen Şık Tokalı Kemerler:

 Özellikle elbiseleri şık tokalı kemerler ile tamamlayan stiller, sezon modasının trend akımlarından oldu. Kıyafet kombinlerinde tarzınızı bütünleyecek kemer modelleri kullanım yerine göre farklı zengin tasarımlarla ve bel ölçülerine uygun olarak sunuluyor.

 Kemer tokaları yeni sezonda parlak ve yumuşak geçişli daha kibar modellerle sunuluyor. Elbiselere farklı bir ahenk katan tokalı kemerler aksesuar olarak şık bir bütünlük sağlıyor. Aynı zamanda özellikle de salaş elbiselerle kullanılan şık aksesuarlı kemerler elbisenizi muntazam ve muhteşem bir duruşla taşımanızı sağlıyor.

 Kemerlerde Dore Ve Lame Toka Işıltısı:

 Dore ve lame ışıltısı ile birleşen kemerler yılın trend modası olarak kullanılmaya devam ediyor. Her kıyafet tarzına uygun olan rengarenk kemerler de dahi parlaklık kombinle bütünlük sağlayarak sıra dışı bir tarza dönüşüyor.

 Denim pantolonlar ve mini şortlar ile muhteşem uyumu yakalayan şık ve parlak tokalı kemerler her tarzın tamamlayıcısı oluyor. Kadın, erkek, çocuk her gruba ve tarza uygun kemer çeşitleri günün kurtarıcı ve rahatlık sağlayan aksesuarları arasındadır. Her tarz kıyafetle her yaşa uygun zengin çeşit kemer modelleri, günümüz modasının tasarımcılarının ürettiği harika tasarım kemerlerle stil ve kombinlerimizin vazgeçilmez popüler aksesuarları arasındadır.

Leave a reply